מה שהעסק שלך צריך

אנא השאירו פרטים ונחזור בהקדם
 משרד ראשי: הילה 19 | מצפה הילה | ת.ד 5080
מעבדה: איתמר בן אבי 18 | נתניה
טלפון ראשי: 03-7201130

 

 

הזכויות שמורות למצדה טכנולוגיות 2018.
האתר פותח ומנוהל על ידי

לתמיכה 24/7
0504.657.657

ראשי | הילה 19, מצפה הילה
מעבדה | בן אבי 18, נתניה

התקשרו:
03-7201130

לקביעת פגישה
למעלה

רקע 

ישנם סוגים שונים של מערכות אבטחה וגם מצלמות אבטחה לעסק ואפשר לשלב אותן במקום ומבלי שייראו לעין או יעוררו חשד. בנוסף, גם כשהעסק פעיל, לא תמיד בעל העסק יכול לראות מה מתנהל באזורים שונים בעסק עצמו, ובמיוחד במקומות נסתרים יותר או בפינות שונות. שילוב של מצלמות כאלה מציע לבעל העסק פתרון מלא ומאפשר לו לראות באופן ברור כל פינה ופינה בעסק.

החטיבה הוקמה כדי לתת ללקוחות את כל השירות והציוד כדי שהעסק יהיה מחובר כל הזמן, מכל מקום, במקביל למחיר יציב ותחרותי בשוק משתנה תדיר.

מערכות מיגון לעסק המצויות היום הן מצלמה נסתרת או מצלמת אבטחה המחוברות לשירותי מוקד מבצעי שנותן מענה במידה ויש תנועה חשודה ממצלמת האבטחה בעסק. הצורך במצלמות נסתרות היום עולה, יותר ויותר חברות מספקות מצלמות אבטחה נסתרות ומספקות דרכים חדשניות ויצירתיות רבות על מנת להשיג חשיפה מרבית ממצלמות האבטחה. היום בעידן המחשבים ניתן לצפות באופן ישיר בשידורי המצלמה הנסתרת במתרחש בעסק מכל מקום בו יש חיבור לאינטרנט.

עסקים רבים אינם פועלים ברציפות, וחלקם אף מושכים לא מעט גורמים עוינים בשל הסחורה או הציוד שברשותם. מערכת אבטחה ומצלמות אבטחה לעסק מהוות פתרון מצוין לעסק שאיננו פועל ברציפות, אך בעליו מעוניינים לעקוב אחר גם כשאינם נמצאים במקום. מערכות אלו מומלצות לכל עסק, ולא משנה באיזה תחום מדובר, כדי לאפשר התנהלות תקינה במקום וללא דאגות מיותרות.

מערכות אזעקה

העידן החדש במערכות המיגון והתפיסה החדשה, מספקים מוצר יחודי פרי מחקר ופתוח מקיפים. אנו מספקים מערכות לעסקים, שירותי מוקד, מיגון חוץ ופנים, מערכות אלחוטיות, בתים פרטיים, שליטה מרחוק, התאמה אישית, תיאום מול אדריכלים, תכנון קפדני ועוד

מלצמות אבטחה

למערכת טלוויזיה במעגל סגור פונקציות רבות בשטח הפרטי, הציבורי והעסקי.
אנשים רבים מבצעים התקנת טלוויזיה במעגל סגור, אם בבית הפרטי על מנת להתגונן מפני אורחים לא קרואים, או בבית העסק ,על מנת לתעד את המתרחש במקום בזמן שאין הם נמצאים באזור.

כל היתרונות במקום אחד:

אחריות על עבודות האחזקה והטיפול

שירות מהיר עד המשרד

מקצועיות וניסיון

כל היתרונות במקום אחד:

אחריות על עבודות האחזקה והטיפול

שירות מהיר עד המשרד

מקצועיות וניסיון

המשיכו לבקר באתרינו

המשיכו לבקר באתרינו

IT מחשוב ותקשורת

השוק הפרטי

חנות ONֹLINE

לשיחת ייעוץ בחינם:

לשיחת ייעוץ בחינם: