מה שהעסק שלך צריך

אנא השאירו פרטים ונחזור בהקדם
 משרד ראשי: הילה 19 | מצפה הילה | ת.ד 5080
מעבדה: איתמר בן אבי 18 | נתניה
טלפון ראשי: 03-7201130

 

 

הזכויות שמורות למצדה טכנולוגיות 2018.
האתר פותח ומנוהל על ידי

לתמיכה 24/7
0504.657.657

ראשי | הילה 19, מצפה הילה
מעבדה | בן אבי 18, נתניה

התקשרו:
03-7201130

לקביעת פגישה
למעלה

רקע 

מצב זה מקבע את העובדה הפשוטה שאין אפשרות לעסק שלא חי את התחום לתחזק ולשדרג, וכן להתאים את עצמו כל הזמן לחידושים השונים, ללא איש מחשבים או שירותים במיקור חוץ על ידי חברות המתמחות בתחום.

החטיבה הוקמה כדי לתת ללקוחות את כל השירות והציוד כדי שהעסק יהיה מחובר כל הזמן, מכל מקום, במקביל למחיר יציב ותחרותי בשוק משתנה תדיר.

בעולם של מחשבים, שרתים, ענן, מצלמות אבטחה,  תעבורת נתונים,  מכשירים סלולאריים, תקשורת טראנס אטלנטית, שידורי וידאו חיים, האקרים, רשתות חברתיות, עדכוני פיד וסטאטוס, הקשר של העסק עם עובדיו, לקוחותיו, מחלקות הייצור הממוחשבות, רכישות און ליין ועוד, כולם מחוברים, כל הזמן.

הבעיה היחידה עם הקונספט הנ"ל שהמחשב וכן התוכנות שעליו, הם מוצר עם בלאי גבוה, הן ברמת החומרה והציוד ההיקפי, והן ברמת התוכנות והאבטחה אשר משודרגות כל הזמן, עם מאות פיתוחים שונים אותם צריך כדי להיות מותאם נכון ל – 2018.

אבטחת מידע

אבטחת מידע היא פעילות שמטרתה הגנה על מערכות מחשב מפני סיכונים המאיימים עליהן. אבטחה זו כוללת אבטחה פיזית של המבנה שבו נמצאות מערכות המחשב, אבטחה של מערכות החומרה והתוכנה ואבטחה של המידע שנאגר בהן.

ציוד היקפי

איך תדעו מה לקנות? ומה המחיר הכי טוב עבורכם? אנחנו נעשה את המחקר עבורכם, נחסוך לכם זמן וכסף כדי שתוכלו לרכוש בדיוק את המחשוב שמתאים לכם במינימום הוצאות

שירותי מחשוב לעסקים

בעזרת המומחים שלנו תוכלו לנהל באופן פשוט את מערך המיחשוב שלכם, להגדיל את התפוקה ואף במקרים מסויימים להקטין עלויות. הרשת שלכם תנוהל על ידי מנהלי רשתות עתירי ניסיון בשידרוג, הקמה ותחזוקת רשתות.

תמיכה וייעוץ

ייעוץ ביצוע והקמת תחנות עבודה ממוחשבות על גבי תשתיות קיימות והתאמת המחשבים והציוד ההיקפי לצרכי העסק. השירות יכלול גם את חיבור המחשבים לתוכנות הנדרשות לתפעול עסק ולאבטחת וגיבוי הנתונים בעסק וכן הדרכת העובדים המשתמשים בתחנות.

תשתיות ותקשורת

בעידן הטכנולוגי של היום,תשתיות תקשורת הינו נושא בלתי נפרד מאיכות המחשוב בעסק. העסק וכל מערכות המחשוב נשענות על תשתיות תקשורת חזקות וחכמות, אשר מלוות את הלקוח שנים על גבי שנים.

מחשוב ענן

נהלו את העסק שלכם מכל מקום בכל זמן ובסנכרון מלא. מהיום כבר לא צריך לקנות חומרה, תוכנה או לדאוג להתקנה או זמינות. מגוון שירותי הענן של Elpc Networks מהווים פתרון מאובטח, יציב ומהיר לניהול העסק שלך בענן בעלות חודשית קבועה וידועה מראש.

כל היתרונות במקום אחד:

אחריות על עבודות האחזקה והטיפול

שירות מהיר עד המשרד

מקצועיות וניסיון

כל היתרונות במקום אחד:

אחריות על עבודות האחזקה והטיפול

שירות מהיר עד המשרד

מקצועיות וניסיון

המשיכו לבקר באתרינו

המשיכו לבקר באתרינו

מיגון אבטחה ומצלמות

השוק הפרטי

חנות ONֹLINE

לשיחת ייעוץ בחינם:

לשיחת ייעוץ בחינם: