מה שהעסק שלך צריך

אנא השאירו פרטים ונחזור בהקדם
 משרד ראשי: הילה 19 | מצפה הילה | ת.ד 5080
מעבדה: איתמר בן אבי 18 | נתניה
טלפון ראשי: 03-7201130

 

 

הזכויות שמורות למצדה טכנולוגיות 2018.
האתר פותח ומנוהל על ידי

לתמיכה 24/7
0504.657.657

ראשי | הילה 19, מצפה הילה
מעבדה | בן אבי 18, נתניה

התקשרו:
03-7201130

לקביעת פגישה
למעלה

רקע 

עם השנים, ככל שהביקוש עלה באופן חד, אל מול התחרות שנוצרה בין יצרנים שונים של מצלמות האבטחה, הגענו למצב משמח בהחלט, בו כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לרכוש מצלמת אבטחה ואפילו מערכת אבטחה שלמה, איכותית ביותר במחיר הגיוני וסביר.

מצלמות האבטחה התפתחו לאורך השנים ועברו המון גלגולים של טכנולוגיות רבות בעוד שכיום אנו נמצאים ברמה טכנולוגית גבוהה ביותר שמביאה אל סף ביתנו את המילה האחרונה בתחום מצלמות אבטחה.

אתם ישנים בשלווה במיטה, אך לא כולם. באישון לילה מתחילה תעשייה שונה לגמרי – תעשיית הפריצות לבתים פרטיים. פריצה יכולה להסתיים באובדן של תכשיטים, כסף מזומן ורכוש במקרה הטוב ובפגיעה בחיי אדם כאשר השוד מסתבך. לכן, רבים מעדיפים להישאר במיטה, בשקט מוחלט ולתת לפורץ לסיים את "העבודה" לשמה הגיע. אך, אם השכלתם לבצע התקנת מצלמות אבטחה לבית, תוכלו לצפות במתרחש בזמן אמת ולדאוג שהפורץ יבוא על עונשו לאחר שיזוהה.

בשנים עברו, מצלמות אבטחה (שלא לומר מערכת אבטחה שלמה) לבית הייתה בגדר חלום, פנטזייה, משהו בלתי-מושג שרק במערכות ובמוסדות הביטחוניים\ציבוריים ביותר יכלו לרכוש.

אינטרקום

כלי זה נועד לקיים תקשורת בין אנשים. זהו מכשיר המשמש כטלפון עם תקשורת חוטי בין חדרים וחלקים שונים של הבניין או הדירה. השימוש במכשיר זה לצורך שיחה לבירור זהותו של אדם המבקש להיכנס לבניין ועומד מחוץ לדלת הכניסה.

בקרות כניסה

מערכות בקרת כניסה הן מהמרכיבים העיקריים של בניינים חכמים ומהווים חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה של המבנה. בקרת כניסה היא מערכת אשר אמורה לנטר ולסנן מורשים המעוניינים לבצע כניסה לאתר המאובטח.

בית חכם

מערכת בית חכם מעניקה שליטה במכשירי החשמל השונים מרחוק, וכן על ידי מתגי טאץ', המחליפים את מתגי הבית המיושנים, במתגים ומוצרים משלימים בעיצובים מרהיבים ונקיים המשדרגים את מראה הבית.

כל היתרונות במקום אחד:

אחריות על עבודות האחזקה והטיפול

שירות מהיר עד המשרד

מקצועיות וניסיון

כל היתרונות במקום אחד:

אחריות על עבודות האחזקה והטיפול

שירות מהיר עד המשרד

מקצועיות וניסיון

המשיכו לבקר באתרינו

המשיכו לבקר באתרינו

IT מחשוב ותקשורת

מיגון אבטחה ומצלמות

חנות ONֹLINE

לשיחת ייעוץ בחינם:

לשיחת ייעוץ בחינם: